<< Zpět na "Články"

Otevřená pekárna pod širým nebem, již od pátku 30. 5.

Chcete si vyzkoušet pravé pekařské řemeslo? Pak nás přijďte navštívit v pátek a sobotu 30. – 31. 5. do naší otevřené pekárny pod širým nebem na náměstí Jiřího z Poděbrad (Praha 3). Stejně jako nedávno ve Žlutých lázních bude Pekárna Kabát prezentovat, v rámci akce Vinohradský gurmet, tradiční poctivé pekařské řemeslo. Nabídneme vám unikátní možnost se přímo zúčastnit výroby! Pod dohledem našich zkušených pekařských mistrů se naučíte např. vyrábět moravské koláče anebo mandlovku. Můžete se také těšit na naše pekařské mistry, kteří budou (i s vaší pomocí) péct celý den čerstvé pečivo. Získáte tak možnost ochutnat či si koupit to nejčerstvější pečivo, jaké jen lze – tedy pečivo právě vytažené z pece.

Nově bude k dispozici i speciální stan, ve kterém budete mít možnost ochutnat náš chléb, např. nedostižný Staročeský Kabátův pecen – ručně zadělávaný kváskový chléb.

Pokud hledáte program na tento pátek a sobotu, přijďte se na nás podívat – tedy Pekárna Kabát, otevřená pekárna pod širým nebem, od 10 do 19 hod., náměstí Jiřího z Poděbrad, 30. a 31. 5. Budeme se na vás těšit.