<< Zpět na "Články"

Pekařský workshop přichází

Chtěli jste si někdy vyzkoušet poctivé pekařské řemeslo? Stát se na pár hodin pekařem a zkusit si, co obnáší tradiční ruční výroba pečiva? Anebo jste si chtěli doma uplést vánočku, ale nevěděli jste, jak na to?

Nyní máte možnost si vše u nás vyzkoušet a naučit se. Přicházíme totiž s nabídkou unikátního pekařského workshopu! Co to znamená? Ve vybraných termínech vždy v sobotu se bude v Pekárně Kabát konat pekařský kurz. Během něho se naučíte plést vánočku, vyrábět tradiční moravské koláče, poznáte taje výroby mandlovky a v neposlední řadě se naučíte vyrobit prvorepublikový kroucený rohlík. A to vše pod dohledem našich zkušených pekařských mistrů. Ochutnáte naše výrobní suroviny a proniknete do tajů poctivé české pekařiny. Vše, co si vyrobíte a upečete, si samozřejmě odnesete domů a k tomu i stylovou designovou zástěru.

Každý kurz trvá od 13 do cca 17 hodin, minimální účast je 7 lidí, maximální potom 15. Nejbližší termíny jsou 25. 4., 23. 5. a 20. 6. 2015. Hlásit se můžete na e-mailu: info@pekarnakabat.cz. A cena? Zaváděcí cena kurzu je pouhých 1590,– Kč!